Pływanie drużynowe chłopców

Data: 07.04.2024 r., godz. 15.46    16
SP1

W dniu 05.04.2024 r. na pływalni w Stanisławowie Pierwszym odbyły się powiatowe zawody w pływaniu drużynowym w ramach Mazowieckich Igrzysk Młodzieży Szkolnej.

Naszą szkołę reprezentowali:
1. Filip Gajownik kl. 6c
2. Jakub Rapacki kl. 7b
3. Michał Świtoń kl. 7b
4. Michał Szymański kl. 7d
5. Mikołaj Waśniewski kl. 7d
6. Maciej Grądzki kl. 8a
7. Bartosz Krasowski kl. 8a

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że nasza reprezentacja zajęła III miejsce na szczeblu gminnym oraz V miejsce na szczeblu powiatowym.
Jesteśmy pod wrażeniem umiejętności pływackich uczniów naszej szkoły, gratulujemy i życzymy kolejnych sportowych sukcesów.

Nauczyciele wychowania fizycznego

Zawody pływackie
Zawody pływackie, foto nr 1, Zawody pływackie, foto nr 2, Zawody pływackie, foto nr 3, Zawody pływackie, foto nr 4, Zawody pływackie, foto nr 5, Zawody pływackie, foto nr 6, Zawody pływackie, foto nr 7, Zawody pływackie, foto nr 8, Zawody pływackie, foto nr 9, Zawody pływackie, foto nr 10, Zawody pływackie, foto nr 11, Zawody pływackie, foto nr 12, Zawody pływackie, foto nr 13,