Nasza szkoła wyróżniona

Data: 11.04.2024 r., godz. 15.59    62
ogólnopolski projekt sportowy "Drużyna Energii""

NASZA SZKOŁA WYRÓŻNIONA W OGÓLNOPOLSKIM PROJEKCIE SPORTOWYM DRYŻYNA ENERGII

#MamyEnergię #DrużynaEnergii #sporttozdrowie

Nasza Szkoła zgłosiła się do VII edycji ogólnopolskiego projektu sportowego Drużyna Energii, w którym młodzież z całej Polski zachęcana jest do aktywności fizycznej poprzez wspólną zabawę, ruch i zdrową rywalizację z rówieśnikami.W tej edycji do Drużyny Energii zgłosiło się aż 319 szkół z całej Polski, które przygotowały krótkie materiały wideo ukazujące ich sportowy charakter.

Miło nam poinformować, że jury po zapoznaniu się z wszystkimi materiałami wyróżniło nasz film w grupie 100 filmów, które najciekawiej pokazały zaangażowanie uczniów i nauczycieli w sportowe życie szkoły oraz nagrodziło nas zestawami strojów sportowych. W kolejnym, startującym na początku kwietnia etapie sportowym, zadaniem naszym będzie wykazanie się realizacją zestawów ćwiczeń przygotowanych przez ambasadorów projektu - mistrzów sportu oraz uzyskanie jak najwyższej frekwencji wśród uczniów.  Serdecznie zachęcamy do wspólnej zabawy! Sportowe zmagania czas zacząć.

Nauczyciele WF

Galeria, foto nr 1, Galeria, foto nr 2,

Szkoła Podstawowa nr 1.mp4 (168.44 MB)