Najpiękniejszy zeszyt

Wszyscy uczniowie klasy 2a podjęli wyzwanie i przystąpili do klasowego konkursu „Najpiękniejszy zeszyt”.   Celem konkursu było  zachęcanie do dbania o estetykę pisma, staranne  przepisywanie notatek, pisanie bez błędów ortograficznych, dbanie o interpunkcję ,  systematyczne prowadzenie zeszytów.  W piątek 15 marca 2024 r. nastąpiło uroczyste rozstrzygnięcie.  Zwycięzcami konkursu zostali: Beatka Wójcik, Gariela Baścik, Jan Hasiuk, Joanna Romaniuk, Emma Papaj, Nina Wawszczak i Helena Wyrek.  Nagrodzeni uczniowie piszą pięknie, dbają o poprawność ortograficzną i interpunkcję, estetyczny wygląd zeszytów. Wyróżnieni uczniowie otrzymali gratulacje i nagrody książkowe.  Zachęcam wszystkich uczniów do pięknego prowadzenia zeszytów!

Wychowawczyni 2a

Konkurs, foto nr 1, Konkurs, foto nr 2,