Malarstwo baroku na lekcji historii

Dnia 15.12.2023r. w naszej szkole odbyła się lekcja otwarta z historii. Lekcję prowadziła Pani Olga Maruszewska-Tupacz przy udziale nauczyciela współorganizującego kształcenie Pani Sylwii Zimnickiej. Temat lekcji brzmiał: Żywe obrazy – malarstwo baroku. Uczniowie klasy 6c sprawili, że obrazy barokowych artystów po prostu ożyły! Efekty są naprawdę imponujące. Dziękujemy uczniom za ogromne zaangażowanie i gościom za przybycie!
Do realizacji zajęć użyto aparatu fotograficznego, teł fotograficznych oraz lampy Softbox zakupionych w ramach programu Laboratoria Przyszłości.
#LaboratoriaPrzyszłości#LaboratoriaPrzyszlosci

malarstwo baroku
malarstwo baroku, foto nr 1, malarstwo baroku, foto nr 2, malarstwo baroku, foto nr 3, malarstwo baroku, foto nr 4, malarstwo baroku, foto nr 5, malarstwo baroku, foto nr 6, malarstwo baroku, foto nr 7, malarstwo baroku, foto nr 8, malarstwo baroku, foto nr 9, malarstwo baroku, foto nr 10, malarstwo baroku, foto nr 11, malarstwo baroku, foto nr 12, malarstwo baroku, foto nr 13, malarstwo baroku, foto nr 14,