Konkurs InstaLogik

Drodzy uczniowie,
serdecznie zapraszamy do udziału w piątej edycji konkursu InstaLogik.
InstaLogik to popularyzatorski konkurs matematyczno-informatyczny dla uczniów klas 4-8 SP. Konkurs realizowany jest w całości on-line.

Konkurs adresowany jest do wszystkich uczniów zainteresowanych zagadkami logicznymi, matematyką, do tych, którzy interesują się programowaniem lub chcieliby postawić w programowaniu pierwsze samodzielne kroki.

Celem konkursu jest zachęcenie uczniów do  zmierzenia się z zadaniami logicznymi oraz prostymi zadaniami programistycznymi, które wprowadzają uczniów w świat programowania.

Uczniowie chętni do udziału w konkursie zgłaszają się do swoich nauczycieli informatyki do 29 września (piątek).
Szczegółowe informacje dotyczące konkursu InstaLogik dostępne na stronie instalogik.pl.

Zapraszamy do udziału
Nauczyciele informatyki