Spotkanie z cyklu „Ciekawe zawody”

We wtorek 21 listopada klasa 1d gościła tatę Nikoli Pana Daniela Soloch oraz Pana Damiana Tokarskiego z pogotowia TOKARMEDIC. Panowie przybliżyli dzieciom zawód ratownika medycznego. Dzieci miały możliwość poznania wyposażenia karetki oraz zostały zapoznane ze sposobem udzielenia pierwszej pomocy przedmedycznej.
Na koniec spotkania każdy otrzymał upominek - odblaski , które mają na celu zwiększyć bezpieczeństwo dzieci w ruchu drogowym.
Dziękujemy Panom za poświęcony nam czas, podzielenie się swoją wiedzą i wspaniałe zajęcia.
Uczniowie klasy 1d i wychowawczyni Grażyna Gutowska

Ciekawe zawody
Ciekawe zawody, foto nr 1, Ciekawe zawody, foto nr 2, Ciekawe zawody, foto nr 3, Ciekawe zawody, foto nr 4, Ciekawe zawody, foto nr 5, Ciekawe zawody, foto nr 6, Ciekawe zawody, foto nr 7, Ciekawe zawody, foto nr 8, Ciekawe zawody, foto nr 9, Ciekawe zawody, foto nr 10, Ciekawe zawody, foto nr 11, Ciekawe zawody, foto nr 12,