Projekt Tydzień Uczniowski SuperMocy 2023

W dniach 23.10.-27.10.2023 r. w naszej szkole był realizowany międzynarodowy projekt "Tydzień Uczniowskiej SuperMocy" autorstwa pani Joanny Gadomskiej ("Biologia z Blondynką") oraz Katarzyny Włodkowskiej ("Facetka od polaka"). Jest to projekt edukacyjny skierowany dla przedszkoli, szkół podstawowych, szkół ponadpodstawowych oraz placówek edukacyjnych. Ma on wielu honorowych patronów.

W tym roku szkolnym realizowana jest V edycja projektu. Hasło przewodnie Tygodnia Uczniowskiej SuperMocy w 2023 roku: Zostań Królową / Królem swojego czasu!

Uczniowie z Samorządu Uczniowskiego przygotowali korony, zegary, cytaty na temat czasu, które znalazły się na gazetce oraz wykonywali niektóre zadania z projektu.

Tydzień Uczniowski SuperMocy
Tydzień Uczniowski SuperMocy, foto nr 1, Tydzień Uczniowski SuperMocy, foto nr 2, Tydzień Uczniowski SuperMocy, foto nr 3,